NAVO-top 2025: Bereikbaarheid en veiligheid

Op 24 en 25 juni 2025 vindt de NAVO-top plaats in Nederland. Er komen wereldleiders en delegaties uit verschillende landen samen in het World Forum in Den Haag. Dit zorgt voor extra verkeer, meer beveiliging en verschillende maatregelen.

Bereikbaarheid

Tijdens de NAVO-top in Den Haag kunnen er veranderingen zijn op het gebied van wegen, openbaar vervoer, beveiliging en vliegverkeer. Wilt u meer weten over de situatie in het verkeer of de veiligheid rondom de top? Of heeft u vragen over wat er gebeurt in uw buurt? Neem dan contact op met de betrokken organisatie(s). Organisaties die helpen om de NAVO-top te organiseren, en waar u terecht kunt met vragen zijn:

Veiligheid

De politie, de Koninklijke Marechaussee, Defensie en andere organisaties zorgen ervoor dat de NAVO-top veilig, ongestoord, waardig en gastvrij verloopt. Tienduizenden politieagenten en militairen werken samen om bijvoorbeeld de overlast voor Nederland te beperken.